RSS
اخبار و تقویم و گزارش و .......

هیئت اسکیت استان البرز

مرحله نهایی لیگ جشنواره اسکیت استان البرز 8بهمن برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکیت استان البرز، مرحله سوم و نهایی مسابقات پنجشنبه، 8 بهمن از ساعت 9:45  صبح در سالن شهدای  رزکاندر دو بخش دختران و پسران برگزار میشود.

متولدین سالهای 84،85،86،87 میتوانند در این مسابقات شرکت نمایند، متولدین 88 و 89 نیز میتوانند در رده سنی 87 شرکت نمایند.

آدرس از سمت کرج: رزکان خیابان جنگل (رستوران مادر)، خیابان زنبق 6 روبروی مسجد جامع سالن رزکان

آدرس از سمت فردیس: بلوار امیر کبیر خیابان پامچال (سر خیابان درمانگاه قرار گرفته) نبش زنبق 5 سالن رزکان


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی

دختران

نام شرکت کننده

سال تولد

تایم ثبت شده

تایم خطا اضافه شده

تایم نهایی

پریا حبیبی

1388

1:13:86

12

1:25:86

راحیل آراوند

1387

1:11:95

22

1:33:95

روژان حیدری

1387

57:36

2

59:36

عسل سهرابی

1386

49:16

0

49:16

ترنم سهرابی

1386

45:81

2

47:81

آرمیتا غصبه

1385

43:73

6

49:73

حنانه روحانی

1385

48:25

2

50:25

نگار صادقی

1385

46:06

8

54:06

نگار سادات غریبیان

1384

50:06

16

1:06:06

مبینا حاجی میرزا محمدی

1384

44:85

6

50:85

 

پسران

نام شرکت کننده

سال تولد

تایم ثبت شده

تایم خطا اضافه شده

تایم نهایی

طاها اسکندریان

1389

1:06:90

20

1:26:90

باراد زحمتکش

1388

1:42:00

32

2:14:00

فربد ادراکی

1388

51:75

2

53:75

پارسا کیا

1386

49:42

0

49:42

محمد نبی میر باقری

1386

42:45

4

46:45

ایلیا صلحی

1385

51:04

6

57:04

امیر محمد عبدل

1385

50:36

14

1:04:36

آرین غیاثی

1385

56:82

2

58:82

امیر علی دهقان عفیفی

1384

50:61

20

1:10:61

 

قابل ذکر است نفرات برتر طی سه دوره به مسابقات کشوری اعزام میشوند

 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی

مرحله دوم لیگ جشنواره اسکیت استان البرز 26 آذر برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکیت استان البرز، مرحله دوم این مسابقات پنجشنبه، 26 آذر از ساعت 8:30 صبح در سالن شهدای ارم شهرستان فردیس در دو بخش دختران و پسران برگزار میشود.

متولدین سالهای 84،85،86،87 میتوانند در این مسابقات شرکت نمایند، متولدین 88 و 89 نیز میتوانند در رده سنی 87 شرکت نمایند.

آدرس: جاده ملارد، بلوار نیروگاه قائم(مپنا)، شهرک ارم، خ شقایق شرقی، سالن شهدای ارم

از مربیان و بازیکنان تقاضا دارد نیم ساعت قبل از شروع مسابقه در محل حضور یابند.

 

 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی
چهارشنبه ۱۸ آذر۱۳۹۴
کلاس داوری اسکیت سرعت ( اقایان و بانوان ) از تاریخ 28/9/1394   زیر نظر مستقیم فدراسیون اسکیت و هیات اسکیت استان البرز برگزار می گردد .

مدارک مورد نیاز : 

1- داشتن کارت عضویت فدراسیون
2- داشتن سن حداقل 18 سال تمام
3- تصویر صفحه اول شناسانمه و کارت ملی
4- تصویر آخرین مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم متوسطه برار اصل)
5- چهار قطعه عکس تمام رخ 3*4 پشت نویسی شده با رعایت پوشش کامل اسلامی
6- ارائه تصویر کارت بیمه ورزشی مرتبط با رشته اسکیت سال جاری
7- ارائه معرفی نامه از سوی هیات اسکیت استان
8- تصویر کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل
9- عدم سوء پیشینه

10-مبلغ ثبت نام: 1,640,000 ریال

 

 

لطفا تمامی مدارک لازم را تا تاریخ 24/9/1394 تحویل دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 09122600360 ساعی دهقان تماس حاصل نمایید.

 

 جهت ثبت نام اینترنتی دوره داوری درجه 3 اسکیت سرعت ابتدا به آدرس http://www.macard.ir/skating/Default.aspx  مراجعه نمایید.

اگر قبلا در سایت ثبت نام نکرده اید ابتدا از قسمت http://www.macard.ir/skating/ta1.aspx در سایت ثبت نام نمایید.

سپس با ورود به قسمت دوره های آموزشی http://www.macard.ir/skating/doreha.aspx ، کلاس داوری درجه 3 اسکیت سرعت را انتخاب نمایید.

بانوان گرامی نیز میتوانند دوره آموزشی دواری درجه 3 اسکیت سرعت آقایان را انتخاب نماییند و پرداخت انجام دهند.

بعد از ثبت نام از صفحه رسید پرداخت ثبت نام پرینت تهیه نمایید.

 

 

                                                                                   روابط عمومی هیات اسکیت استان البرز

 




دسته بندی :
برچسب‌ها: کلاس های داوری

نویسنده: صالح صمیمی

دختران

تایم نهایی

تایم خطا اضافه شده

تایم ثبت شده

سال تولد

نام شرکت کننده

1:09:54

16 ثانیه

53:54

1387

رژان حیدری

1:42:37

32 ثانیه

1:10:37

87

سارینا ارمندی

1:25:81

20 ثانیه

1:05:81

87

راحیل آراوند

2:18:30

26 ثانیه

1:52:30

88

زهرا سلیمانی

1:48:00

6 ثانیه

1:42:00

88

پریا حبیبی

57:03

12ثانیه

45:03

86

عسل سهرابی

57:06

12ثانیه

45:06

86

ترنم سهرابی

1:04:00

12ثانیه

52:00

86

به آذین فلاحی

1:23:00

26 ثانیه

57:63

86

شقایق سوری

1:09:73

12 ثانیه

57:73

85

آوا یوسفی

1:53:53

14 ثانیه

1:39:53

85

دنیا حبیبی

54:53

10 ثانیه

44:53

84

مبینا حاجی میرزا محمدی

1:14:05

16 ثانیه

58:05

84

نگار سادات غریبیان

 

پسران

تایم نهایی

تایم خطا اضافه شده

تایم ثبت شده

سال تولد

نام شرکت کننده

1:16:66

8 ثانیه

1:08:66

88

مهراد باقری

1:07:19

 14ثانیه

53:19

88

فربد ادراکی

2:12:34

28 ثانیه

1:44:34

88

باراد زحتمکش

59:28

12 ثانیه

47:28

86

پارسا کیا

1:09:60

28 ثانیه

41:60

86

آرش میرباقری

57:74

بدون خطا

57:74

85

آرین غیاثی

1:12:29

24 ثانیه

48:29

84

امیر علی دهقان

 

قابل ذکر است نفرات برتر طی سه دوره به مسابقات کشوری اعزام میشوند

در صورتی که بازیکنان دوم و سوم هر رده سنی  بتواند رکورد بهتری طی 3 دوره مسابقه نسبت به نفر اول رده سی بزرگتر از خود کسب نماید ، می تواند سهمیه حضور در مسابقات کشوری در رده سنی بالاتر را اخذ نماید.

 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی

سومین مرحله مسابقات لیگ سرعت اسکیت استان البرز که در  تاریخ 17و1394/7/16 ویژه آقایان و بانوان برگزار گردید و این مسابقات در 6 رده سنی با 70  شرکت کننده در پیست اسکیت چمران برگزار گردید.

 و در بخش تیمی مقام اول : تیم نش   مقام دوم : آکادمی بنفشه    مقام سوم : تیم فردیس 

در گروه اول متولدین 86-87 به ترتیب ؛ نفر اول : سیدمحمدنبی میرباقری .  نفر دوم : پارسا کیا . نفر سوم : مشترک بین مهدی یارکشاوند و محمدرضا ملکی شوند.

در گروه دوم متولدین 84-85 به ترتیب ؛ نفر اول : هیربد خالقی . نفر دوم : دانیال فلاح .  نفر سوم : کوروش مرتضوی .

در گروه سوم متولدین 82-83 به ترتیب ؛ نفر اول: شروین اولیازاده. نفر دوم: مانی رضایی. نفر سوم: مهدی طبیبی

در گروه چهارم متولدین 80-81 به ترتیب ؛ نفر اول : امیرحسین افکاریان. نفر دوم: محمدرضا سیفی. نفر سوم: مانی زارعی

در گروه پنجم متولدین 78-79 به ترتیب ؛ نفر اول : حامد زالی. نفر دوم: وحید زالی و نفر سوم: محمد پور امینی مقدم

در گروه ششم متولدین 76 به پایین به ترتیب ؛ نفر اول: محمدهادی سهراب زاده. نفر دوم: امیررضا عباسی . نفر سوم : محمد سلیمانی کوجان 

 

و در بخش بانوان 

و در بخش تیمی مقام اول : تیم نش   مقام دوم : آکادمی بنفشه    مقام سوم : تیم فردیس 

 

در گروه اول متولدین 86-87 به ترتیب ؛ نفر اول : مهسا حسین نژاد .  نفر دوم : ترنم سهرابی . نفر سوم : عسل سهرابی شدند.

در گروه دوم متولدین 84-85 به ترتیب ؛ نفر اول : مبینا حاجی میرزا محمدی . نفر دوم : پرنیا شه مهر  نفر سوم : ارمیتا غصبه .

در گروه سوم متولدین 82-83 به ترتیب ؛ نفر اول: عسل عنایت خواه. نفر دوم: نیلوفر حسینی . نفر سوم: هستی ابری

در گروه چهارم متولدین 80-81 به ترتیب ؛ نفر اول : تینا گوگردی. نفر دوم: مشترکا بین عسل یوسفی و مائده عربی. نفر سوم: هانیه قربانی

در گروه ششم متولدین 76 به پایین به ترتیب ؛ نفر اول: درسا شهریاری. نفر دوم: مژده جعفری و نفر سوم : شهره ابراهیمی 

 

 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی
هیات اسکیت استان البرز در نظر دارد مرحله نهایی سومین دوره لیگ استان البرز را در تاریخ 16و 17مهر ماه در پیست اسکیت چمران برگزار نماید .

 مهلت ثبت نام :    1394/7/14

به دلیل نبود وقت کافی در دوره آخر لیگ بعد از مهلت ارائه شده ثبت نام انجام نمی شود 

هیئت اسکیت استان البرز برگزار می کند

مسابقات لیگ اسکیت سرعت استان البرز

این دوره از مسابقات در 7 رده سنی و در 2 گروه آقایان و بانوان برگزار می گردد

مدارک لازم: اصل بیمه ورزشی سال 94شناسنامه(اصل و کپی)/ مبلغ 20000 تومان جهت ثبت نام

محل ثبت نام: پیست های اسکیت استان البرز و پیست اسکیت چمران

تذکر:داشتن کلاه اسکیت اجباری می باشد.

تاریخ برگزاری:

بانوان         07/17/ 94                  ساعت    12- 8.30 

آقایان          07/16/ 94                 ساعت    12- 8.30           

توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه 

چنانچه بازیکنی با امتیاز کسب شده در 2 دوره اول لیگ بین مقام داران ( اول ، دوم ، سوم ) قرار گرفته باشد و در دوره سوم لیگ استان شرکت نکند جایزه از طرف هیات به ایشان داده نمی شود 

محل برگزاری: میدان امام حسین-پارک چمران-پیست اسکیت چمران

 جدول آقایان 

ماده 1000

ماده 500

ماده 300

ماده 200

ماده 100

 

 

 

 

*

*

متولدین 87-86

 

 

 

*

*

متولدین 85-84                

 

*

*

 

 

متولدین 83-82

 

*

*

 

 

متولدین 81-80

 

*

*

 

 

متولدین 78-79

*

 

*

 

 

متولدین 77-76 و به پایین  

*

 

*

 

 

 

 

جدول بانوان 

 

ماده 1000

ماده 500

ماده 300

ماده 200

ماده 100

 

 

 

 

*

*

متولدین 87-86

 

 

 

*

*

متولدین 85-84                

 

*

*

 

 

متولدین 83-82

 

*

*

 

 

متولدین 81-80

 *

 

*

 

 

متولدین 78-79 و به پایین 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 مهلت ثبت نام :    1394/7/14

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09123618109 آقای صمیمی تماس حاصل فرمائید .

 

 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی
هیات اسکیت استان البرز در نظر دارد مسابقات انتخابی تیم استان البرز را در بخش آقایان در دو گروه سنی متولدین 1378 به بالا و متولدین 1378 و به پایین در تاریخ 1394/7/10 در پیست اسکیت پارک چمران برگزار نماید .

مدارک لازم :

1- کارت بیمه ورزشی 

2- اصل شناسنامه 

3 - مبلغ 250/000 ريال جهت ثبت نام 

 

محل برگزاری مسابقات 

میدان امام حسین - پارک شهید چمران - پیست اسکیت پارک چمران 

 

قوانین و مقررات 

جهت هر گونه اعتراض به داوری با در دست داشتن برگه اعتراض به همراه مبلغ 500/000 ريال تا حداکثر نیم ساعت بعد از برگزاری همان مرحله به میز داوری قابل بررسی می باشد .

 

                                                                         روابط عمومی هیات اسکیت استان البرز 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی
 

گروه 86-87

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

500

دوره دوم  لیگ

500

دوره سوم  لیگ

500

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

سید محمد نبی میر باقری

17

17

 

17

17

 

68

 

پارسا کیا

15

15

 

15

15

 

60

 

مهدیار کشاورز

12

--

 

12

--

 

24

 

محمد رضا ملکی

--

12

 

--

12

 

24

 
                 
                 

گروه 84-85

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

1000

دوره دوم  لیگ

1000

دوره سوم  لیگ

1000

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

هیربد خالقی

17

17

 

17

17

 

68

 

کوروش مرتضوی

15

12

 

12

12

 

51

 

دانیال فلاح

12

15

 

15

15

 

57

 
                 
                 

گروه 82-83

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

500

دوره دوم  لیگ

500

دوره سوم  لیگ

500

 

نام تیم

شروین اولیا زاده

17

17

 

17

17

 

68

 

مهدی طبیبی

15

---

 

15

----

 

30

 

نیما خادم

12

---

 

12

----

 

24

 

سید سینا خلیلی فر

---

15

 

--

----

 

15

 

مانی رضایی

---

12

 

--

15

 

17

 

یاسین نورالدینی

---

---

 

--

12

 

12

 
                 

گروه 80-81

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

500

دوره دوم  لیگ

500

دوره سوم  لیگ

500

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

امیر حسین افکاریان

17

15

 

17

17

 

66

 

محمد رضا سیفی

15

---

 

15

---

 

30

 

ایمان پیشگاه زاده

12

---

 

---

12

 

24

 

بهراد کاظمی

---

17

 

---

15

 

32

 

مانی زارعی

---

12

 

12

---

 

24

 
                 

گروه 78-79

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

1000

دوره دوم  لیگ

1000

دوره سوم  لیگ

1000

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

حامد زالی

17

17

 

17

17

 

68

 

محمد پور امین مقدم

15

15

 

15

---

 

45

 

وحید زالی

12

12

 

12

12

 

48

 

رضا معظمی گودرزی

---

   

---

15

 

15

 
                 

گروه 76-77 و به پایین

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

1000

دوره دوم  لیگ

1000

دوره سوم  لیگ

1000

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

علیرضا مبارک زاده

17

---

 

17

---

 

34

 

مرتضی روحانی

15

   

15

---

 

30

 

عبداله تاجیک

12

   

12

---

 

24

 

سینا منصور بخت

--

17

 

---

15

 

32

 

محمد هادی سهراب زاده

---

15

 

---

17

 

32

 

محمد سلیمانی کوجان

---

12

 

---

---

 

12

 

امیر رضا عباسی

---

   

---

12

 

12

 

 


دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی
 

گروه 86-87

دوره اول لیگ 100 متر 

دوره دوم لیگ 100 متر 

 دوره سوم  لیگ 100 متر 

دوره اول لیگ 200 متر

دوره دوم  لیگ

200

دوره سوم  لیگ

200

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

ترنم سهرابی

17

17

 

17

---

 

51

 

عسل  سهرابی

15

12

 

15

15

 

57

 

مهسا حسین نژاد

12

15

 

12

17

 

61

 

آوا خامنه ایی

---

---

 

---

12

 

12

 

گروه 85-84

دوره اول لیگ 100 متر

دوره دوم لیگ 100 متر

دوره سوم  لیگ 100 متر

دوره اول  لیگ

200

دوره دوم  لیگ

200

دوره سوم  لیگ

200

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

مبینا حاجی میرزا محمدی

17

17

 

17

17

 

68

 

پرنیا شه مهر

15

12

 

15

12

 

54

 

بیتا حسین زاده

12

---

 

12

---

 

24

 

آوا عطاردی

---

15

 

---

15

 

30

 

گروه 82-83

دوره اول لیگ 100 متر

دوره دوم لیگ 100 متر

دوره سوم  لیگ 100 متر

دوره اول  لیگ

200

دوره دوم  لیگ

200

دوره سوم  لیگ

200

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

عسل عنایت خواه

17

12

 

15

15

 

59

 

هستی ابری

15

15

 

12

12

 

54

 

دیبا مهدی

12

---

 

---

---

 

12

 

ساغر حاتمی

---

---

 

17

---

 

17

 

نیلوفر حسینی

---

17

 

---

17

 

34

 

               

 

گروه 80-81

دوره اول لیگ 100 متر

دوره دوم لیگ 100 متر

دوره سوم  لیگ 100 متر

دوره اول  لیگ

200

دوره دوم  لیگ

200

دوره سوم  لیگ

200

مجموع امتیازی

بازیکن

 

تینا گوگردی

17

17

 

17

17

 

68

 

هانیه قربانی

12

---

 

15

---

 

27

 

مائده عربی

12

12

 

---

12

 

36

 

آیدین پور غفاری

---

---

 

12

---

 

12

 

عسل یوسفی

 

15

   

15

 

30

 

               

 

 

نام نام خانوادگی

دوره اول لیگ 300 متر

دوره دوم لیگ 300 متر

دوره سوم  لیگ 300 متر

دوره اول  لیگ

500

دوره دوم  لیگ

500

دوره سوم  لیگ

500

مجموع امتیازی

بازیکن

نام تیم

گروه 78- 79 و به بالا

               

درسا شهریاری

17

12

 

17

15

 

61

 

شهره ابراهیمی

15

15

 

15

12

 

57

 

مژده جعفری

12

17

 

---

17

 

46

 

پریسا شمس اللهی

---

---

 

12

---

 

12

 
                 
 

دسته بندی :


نویسنده: صالح صمیمی
آخرین مطالب
نویسندگان
درباره ما

اخبار و تقویم و گزارش و .......
صالح صمیمی
اخبار هفتگی هیئت اسکیت
تماس با ما
مطالب علمی درباره اسکیت
ایمیل : saleh.samimi@yahoo.com